11-14 грудня отаман Козацького Стрілецького Братства Володимир Перчук і кандидат Олексій Мельник і шестеро ветеранів «Айдару» у рамках волонтерської експедиції їздили до українських бійців 24 військової частини у Сіверодонецьк. Це частина ЗСУ, яка в 2014р воювала пліч-о-пліч з Айдаром  в Щасті, Хрящуватому разом з нашим полеглим героєм Сергієм Климчуком.

Волонтерський збір обмундирування, харчів організовував Олексій Мельник. Ще бійцям волонтери привезли відремонтований автомобільний двигун і одне авто для АТО.

Вражень до Луцька привезли багато. Володимир Перчук розказував: «Їсти в солдатів є що, відносно обмундировані, правда в різні форми, але це не страшно. Техніка справна. Правда зараз солярку економлять, мало навчаються. Малувато ветеранів, майже всі воїни нового призову. Як поведуть себе в бою – ще неясно».

 

Стосовно волонтерів сталась одна пригода – машину яку гнали з Волині вирішили доставити у пункт призначення ввечері, заблукали і мало не попали до рук днр-івців. Благо на телефоні був ветеран який у тих місцях служив та знає місцевість з закритими очима він і вивів хлопців назад. На війні необачність може дорого коштувати.